Zakończyła się inwestycja na ulicach Jaśminowej i Herbacianej

26 stycznia 2024

Kolejne opolskie ulice z nowymi nawierzchniami i chodnikami. Nowe oblicze Jaśminowej i Herbacianej w dzielnicy Czarnowąsy.

Inwestycja zakładała kompleksową przebudowę dróg. Najpierw wykonane zostało korytowanie, następnie podbudowa, a na końcu ułożona została nawierzchnia z kostki betonowej. Również kostką wyłożone zostały chodniki oraz ujednolicone zjazdy na posesje.

W ramach prac wykonana została również kanalizacja deszczowa. Ponadto inwestycja „sięgnęła” również ulicy Wolności, na której wybudowane zostały fragmenty chodników oraz przejście dla pieszych.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content