Prace na ulicy 10. Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej zakończone

2 lutego 2024

Droga z nową nawierzchnią, nowy chodnik i przystanek dla autobusów MZK Opole. To część zadań, które zostały wykonane w ramach zakończonych prac na ulicy 10. Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej.

Przebudowany został 80-metrowy odcinek drogi na wysokości osiedla Przylesie. Na nim ułożona została również nowa nawierzchnia bitumiczna. Przy osiedlu wybudowany został również od podstaw chodnik, na którym usytuowano przystanek autobusowy.

Wykonano również dwa wyniesione skrzyżowania. Pierwsze w miejscu, gdzie ulica 10. Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej łączy się z ulicą Słowiańską, drugi na skrzyżowaniu z ulicą Daleką.

Ponadto ze względów bezpieczeństwa zmieniona została stała organizacja ruchu na bocznych ulicach. Jednokierunkowymi stały się ulice: Jasna, Cicha, Miła, Dobra i Daleka.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content