Trwa weryfikacja i ocena ofert w przetargu „Budowa, rozbudowa i przebudowa infrastruktury drogowej na rzecz terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Opolu – Wrzoskach”

9 lutego 2024

Dziewięć ofert od sześciu firm wpłynęło w ramach przetargu „Budowa, rozbudowa i przebudowa infrastruktury drogowej na rzecz terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Opolu – Wrzoskach”. Powoli dobiega proces ich ocen i weryfikacji.

Zadanie pn. „Budowa, rozbudowa i przebudowa infrastruktury drogowej na rzecz terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Opolu – Wrzoskach” składa się z trzech części. To przebudowa drogi wojewódzkiej nr 414 – ul. Wrocławskiej we Wrzoskach, budowa węzła komunikacyjnego na skrzyżowaniu obwodnicy północnej z ul. Partyzancką oraz rozbudowa i przebudowa DK nr 46 w rejonie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wraz z budową drogi dojazdowej do tych terenów.

Na realizację pierwszej części chętne są dwie firmy. Trzy oferty wpłynęły na część drugą. Najwięcej, cztery propozycje otrzymaliśmy na część trzecią.

Obecnie prowadzona jest weryfikacja i ocena przesłanych ofert. Wykonawców powinniśmy poznać do 20 lutego.  

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content