Zakończyły się prace na ul. Jagiellonów i w obrębie wiaduktu na ul. Ozimskiej

22 maja 2024

Dobiegły końca prace związane z poprawą stanu nawierzchni na pięciu opolskich ulicach. Roboty wykonane zostały na Jagiellonów, Ozimskiej, Pileckiego, Horoszkiewicza oraz Rejtana.

Na ulicy Jagiellonów zrealizowano kompleksową wymianę nawierzchni na odcinku 400 metrów. Remont dotyczył fragmentu od skrzyżowania z ulicą Kowalczyków do skrzyżowania z ulicą Londzina. Odbudowano i ułożono warstwę wiążącą, wyregulowano urządzenia w drodze i na koniec ułożono warstwę ścieralną.

Z kolei na ulicach Ozimskiej Horoszkiewicza, Pileckiego i Rejtana zrealizowano remonty cząstkowe. Wszystkie prace prowadzone były w obszarze wiaduktu na ulicy Ozimskiej.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content