Na 16 lipca zaplanowane są prace poprawiające stan nawierzchni obwodnicy północnej. Roboty będą prowadzone na odcinku od ronda im. Szczakiela do skrzyżowania z ulicą Częstochowską. Remont będzie realizowany również w Opolu-Chmielowicach.
Remontem cząstkowym objęty zostanie pas w kierunku Wrocławia. Frezowanie nawierzchni, a następnie ułożenie nowej warstwy odbędzie się w jeden dzień. Prace mają rozpocząć się po porannych godzinach szczytu. W czasie robót będzie wprowadzany odcinkowy ruch wahadłowy, który będzie sterowany ręcznie.
Również na środę planowane jest rozpoczęcie cząstkowego remontu nawierzchni jezdni na ulicy Dworcowej w Opolu-Chmielowicach. W tym przypadku roboty mają potrwać przez dwa dni.





