Trwają remonty cząstkowe. Teraz czas na Nową Wieś Królewską

5 czerwca 2024

Ulice kolejnych dzielnic miasta zyskują nowe nakładki asfaltowe. W najbliższym czasie prace będą prowadzone na terenie Nowej Wsi Królewskiej. Wcześniej roboty były realizowane w Grudzicach.

W Grudzicach remontami cząstkowymi objętych zostało dwanaście lokalizacji. To między innymi ulice Gombrowicza, Gałczyńskiego, Parandowskiego, Brezy, Witkiewicza, czy też Orkana. Nowy asfalt ułożono łącznie na około 500 metrach kwadratowych.

Teraz prace przenoszą się na teren Nowej Wsi Królewskiej. Tutaj remonty cząstkowe zostaną przeprowadzone w 26 lokalizacjach. Nowe nakładki asfaltowe na obszarze około 600 metrów kwadratowych będą układane między innymi na ulicach Łokietka, Panzy, Londzina, Kazimierza Wielkiego, Solskiego, czy też Królowej Jadwigi. Prace maksymalnie potrwają do końca miesiąca.  

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content