Rozpoczęły się prace remontowe na odcinku ulicy Nowowiejskiego. Dotyczą one wymiany nawierzchni.
Remontem został objęty odcinek około 130 metrów od pl. Różyckiego do ul. Piramowicza. W pierwszym etapie zdjęta zostanie nawierzchnia bitumiczna. W drugiej kolejności wykonawca uzupełni podbudowę. Ostatnim elementem remontu będzie z kolei odtworzenie nawierzchni jezdni z kostki kamiennej.
Na czas prac odcinek ten został wyłączony z użytku. Objazd, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, został poprowadzony przez ulice: Moniuszki, Stoińskiego i Piramowicza.
Roboty mają potrwać do połowy lipca.





