Ruszył przetarg na remont odcinka obwodnicy północnej

2 sierpnia 2023

Czekamy na oferty firm zainteresowanych remontem nawierzchni obwodnicy północnej. Termin ich składania mija 16 sierpnia.

Przedmiotem prowadzonego przetargu jest remont odcinka obwodnicy północnej o długości około 1,5 kilometra. Początek zadania to zjazd z obwodnicy piastowskiej, a jego zakończenie znajduje się za punktem ważenia pojazdów.

Remont ma polegać na sfrezowaniu, a następnie wymianie nawierzchni na obu pasach drogi. Dodatkowo wykonawca będzie zobowiązany do wydzielenia lewoskrętu w ulicę Bierkowicką. Ma to polegać między innymi na wykonaniu oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej, montażu oznakowania pionowego oraz punktów elementów odblaskowych.  

Szacowany koszt remontu to 1,5 miliona złotych.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content