Prace „kolejarzy” spowodują utrudnienia dla pieszych i rowerzystów.

15 czerwca 2023

Na przełomie czerwca i lipca zamknięty zostanie ciąg pieszo-rowerowy pod wiaduktem nad Młynówką. Poinformowała nas firma Intop Warszawa, czyli wykonawca prac na zlecenie PKP. Ma to związek z prowadzoną w tym miejscu przebudową linii kolejowej na odcinku Opole Główne – Opole Zachodnie.

Kolejarze zamkną przejazd pod wiaduktem 21 czerwca o godzinie 8.00. Taki stan rzeczy utrzyma się do 4 lipca do godziny 9.00.

W tym czasie będzie demontowana stalowa konstrukcja kładki oraz mostu kolejowego w ciągu toru 1. Prace obejmą: cięcie konstrukcji stalowej kładki i mostu na mniejsze elementy, demontaż elementów konstrukcji stalowej kładki i mostu, załadunek i wywóz zdemontowanej konstrukcji stalowej poza teren budowy i na koniec uporządkowanie terenu budowy oraz przywrócenie tymczasowej organizacji ruchu.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content