Posadzono ponad 6,5 tysiąca roślin sezonowych

18 maja 2024

W kilku lokalizacjach Opola zakończyło się sadzenie roślin sezonowych. Nowe nasadzenia wykonane zostały między innymi na zatokach autobusowych.

Wśród roślin, które zostały posadzone w pierwszej części maja, są szałwie, begonie, aksamitki i starce. Nasadzenia zostały przeprowadzone między innymi na terenie przystanków. To lokalizacje takie jak ulica Ozimksa, Piastowska i Luboszycka. Obsadzone zostały także miejsca przy pasach drogowych, między innymi na ulicy Żeromskiego.

W przyszłym tygodniu planowane są kolejne nasadzenia. Będą one prowadzone w donicach i misach, do których trafią między innymi begonie i wilce. To kilkanaście lokalizacji, a wśród nich opolski rynek, czy też ulica Barlickiego.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content