Otwarta została komunikacja pod wiaduktem na Powstańców Śląskich

24 maja 2024

Od dzisiaj (24.05) przejedziemy i przejdziemy pod wiaduktem na ulicy Powstańców Śląskich. Wraca również stała organizacja ruchu na Pasiece.

Wykonawca inwestycji PKP firma INTOP informuje, że otwarta została komunikacja pod wiaduktem na ulicy Powstańców Śląskich. Oznacza to koniec prac w tej części Pasieki z wyjątkiem odcinka ulicy Jana Dobrego. To fragment od skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich do ulicy Pasiecznej. Tam roboty potrwają do początku czerwca.   

Ważna informacja dla kierowców jest również taka, że wraca stała organizacja ruchu. Oznacza to, że ulica Niedziałkowskiego będzie jednokierunkowa na całym odcinku od ul. Jana Dobrego w stronę ul. Barlickiego. „Wraca” również jeden kierunek na ulicy Powstańców Śląskich na odcinku od ul. Strzelców Bytomskich do ul. Jana Dobrego. Tymczasowa organizacja ruchu była wprowadzona ze względu na zamknięte skrzyżowanie ul. Jana Dobrego i Powstańców Śląskich.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content