Miejski Zarząd Dróg w Opolu informuje, że do 31 marca br. zostaną przesadzone 22 drzewa z terenu planowanej rozbudowy układu komunikacyjnego w rejonie dworca kolejowego Opole Wschód. Wśród wyznaczonych do usunięcia drzew znajdują się klony zwyczajne i lipy drobnolistne, które zostaną przesadzone na tereny pasa drogowego Obwodnicy Północnej oraz na tereny zieleni w dzielnicy Zaodrze oraz Grotowice. W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych utrudniających wykonanie prac, termin ten może ulec przesunięciu.
Wielkie asfaltowanie na DK 46
Ten i kolejny tydzień na rozbudowywanej drodze krajowej 46, to przede wszystkim prace asfaltowe. Masa bitumiczna układana jest na głównym ciągu komunikacyjnym oraz drodze dojazdowej do terenów inwestycyjnych. Obecnie roboty skupione są przede wszystkim na jezdni...




