Na środę i czwartek (13-14.05) planowane są prace na ponad półkilometrowym odcinku ulicy Marka z Jemielnicy. Roboty będą prowadzone „pod ruchem”.
Remontem cząstkowym zostanie objęta nawierzchnia na pasie wjazdowym do centrum miasta. To odcinek około 600 metrów od przejazdu kolejowego przy „Nutricii” w stronę Alei Przyjaźni. Rozpoczęcie prac planowane jest po porannym szczycie komunikacyjnym. W czasie robót będzie obowiązywał, sterowany ręcznie, odcinkowy ruch wahadłowy.
Prosimy o stosowanie się do oznakowania tymczasowej organizacji ruchu i o zachowanie ostrożności.





