Niemodlińska z naprawami gwarancyjnymi. Przeprowadza je firma Skanska

16 czerwca 2023

Rozpoczęły się prace na ulicy Niemodlińskiej. Mowa o odcinku od mostu Bitwy Warszawskiej 1920 roku do ulicy Wojska Polskiego. Remonty są prowadzone w ramach gwarancji, której udzieliła firma Skanska, czyli generalny wykonawca realizowanej w latach 2017-2018 inwestycji na ulicy Niemodlińskiej.  

Do końca tego tygodnia wymienione zostaną fragmenty zniszczonych krawężników na zatokach autobusowych. Po weekendzie odnawiane będzie natomiast oznakowanie poziome na chodnikach i  ścieżkach rowerowych. W planach jest również regulacja zapadniętych studzienek. Te prace będą odbywały się przede wszystkim w godzinach nocnych.

W ostatnim tygodniu czerwca (26-30.06) prowadzona będzie naprawa warstwy ścieralnej drogi na wybranych fragmentach. Realizacja tego zadanie również zaplanowana jest na godziny nocne.   

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content