Niebawem początek prac na ulicach Herbacianej i Jaśminowej. Informujemy o zmianach w organizacji ruchu

24 sierpnia 2023

W ostatnim tygodniu sierpnia rozpocznie się budowa dróg na ulicach Herbacianej i Jaśminowej. Prace zostały podzielone na trzy etapy. Tak przedstawiają się szczegóły związane z tymczasową organizacją ruchu.

W pierwszym etapie zamknięte zostaną obie ulice, na których będą budowane drogi. Ulica Jaśminowa będzie zamknięta od strony ulicy Wolności, a Herbaciana od ulicy Dolnej.

W ramach drugiego etapu wykonane zostanie włączenie jezdni ulicy Jaśminowej w ulicę Wolności. Dodatkowo rozpocznie się budowa odcinka chodnika przy ulicy Wolności. W trakcie prowadzonych prac będzie obowiązywało zwężenie drogi. Wjazd na Jaśminową pozostanie zamknięty.  

Ostatni etap przewiduje budowę odcinka chodnika przy ulicy Wolności do projektowanego przejścia dla pieszych, które również będzie znajdowało się na ulicy Wolności.

Dojazd mieszkańców do posesji przez cały czas trwania prac będzie możliwy przez ulicę Jaśminową od strony ulicy Wolności.

Inwestycja ma być zakończona na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content