Koperty przetargu „5 w 1” otwarte. Wpłynęło 12 ofert

21 czerwca 2023

Pięć firm wzięło udział w przetargu w ramach zadania „Budowa i przebudowa dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Miasta Opola”. Łącznie na realizację pięciu części zawartych w tym przetargu wpłynęło dwanaście ofert.

Najwięcej zgłoszeń wpłynęło na realizację budowy ulic Jaśminowej i Herbacianej wraz z odwodnieniem i wykonaniem oświetlenia. Chęć wykonania tej inwestycji wyraziły cztery firmy. Najtańsza oferta wyniosła nieco ponad 2 miliony 130 tysięcy złotych. Najdroższa prawie 2 miliony 800 tysięcy złotych.

Trzy oferty wpłynęły na realizację budowy ulic Żytomierskiej i odcinka Lwowskiej. Najniższa propozycja wyniosła prawie 2 miliony 800 tysięcy złotych, najwyższa ponad 4 miliony 150 tysięcy złotych.

Po dwie oferty wpłynęły na wykonanie dwóch zadań – rozbudowy skrzyżowania ulicy Prószkowskiej – Mehla – Wyszomirskiego z budową zatok autobusowych oraz rozbudowy ulicy Zwierzynieckiej. W pierwszym przypadku niższa propozycja wynosi niecałe 5 milionów 100 tysięcy złotych, wyższa ponad 6 milionów 600 tysięcy złotych. W przypadku drugim oferta niższa to niecały milion 400 tysięcy złotych, a wyższa to prawie milion 600 tysięcy złotych.

Na przebudowę skrzyżowania ul. Nysy Łużyckiej z ul. Luboszycką wpłynęła jedna oferta na kwotę niecałego miliona 100 tysięcy złotych.

Teraz oferty są weryfikowane i oceniane. Wykonawców poznamy do 30 dni.  

Kolejne elementy inwestycji na parkingu przy Bolko

Kolejne elementy inwestycji na parkingu przy Bolko

Budowa Centrum Przesiadkowego Opole-Południe wkroczyła w kolejny etap. Na jej terenie pojawiły się nowe elementy. Jednym z nich są ekokraty. To one będą stanowiły nawierzchnię na miejscach parkingowych. A tych będzie na nowym parkingu blisko 350. Ekokraty mają...

Wykonawcy inwestycji na obwodnicy północnej i we Wrzoskach wyłonieni

Wykonawcy inwestycji na obwodnicy północnej i we Wrzoskach wyłonieni

Zakończył się proces weryfikacji i ocen ofert, które wpłynęły w przetargu pn. „Budowa, rozbudowa i przebudowa infrastruktury drogowej na rzecz terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Opolu – Wrzoskach”. Zadanie to składa się z trzech części, które będą zrealizowane w...

Rozpoczynają się remonty nawierzchni na obwodnicy północnej

Rozpoczynają się remonty nawierzchni na obwodnicy północnej

Od jutra (20.02) ruszają remonty cząstkowe nawierzchni obwodnicy północnej. Będą one realizowane etapami. W ramach pierwszego etapu prace będą prowadzone od ronda przy „Makro”, w kierunku mostu na Odrze. W czasie działań na danym odcinku będzie wprowadzany – sterowany...