Koperty przetargu „5 w 1” otwarte. Wpłynęło 12 ofert

21 czerwca 2023

Pięć firm wzięło udział w przetargu w ramach zadania „Budowa i przebudowa dróg wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Miasta Opola”. Łącznie na realizację pięciu części zawartych w tym przetargu wpłynęło dwanaście ofert.

Najwięcej zgłoszeń wpłynęło na realizację budowy ulic Jaśminowej i Herbacianej wraz z odwodnieniem i wykonaniem oświetlenia. Chęć wykonania tej inwestycji wyraziły cztery firmy. Najtańsza oferta wyniosła nieco ponad 2 miliony 130 tysięcy złotych. Najdroższa prawie 2 miliony 800 tysięcy złotych.

Trzy oferty wpłynęły na realizację budowy ulic Żytomierskiej i odcinka Lwowskiej. Najniższa propozycja wyniosła prawie 2 miliony 800 tysięcy złotych, najwyższa ponad 4 miliony 150 tysięcy złotych.

Po dwie oferty wpłynęły na wykonanie dwóch zadań – rozbudowy skrzyżowania ulicy Prószkowskiej – Mehla – Wyszomirskiego z budową zatok autobusowych oraz rozbudowy ulicy Zwierzynieckiej. W pierwszym przypadku niższa propozycja wynosi niecałe 5 milionów 100 tysięcy złotych, wyższa ponad 6 milionów 600 tysięcy złotych. W przypadku drugim oferta niższa to niecały milion 400 tysięcy złotych, a wyższa to prawie milion 600 tysięcy złotych.

Na przebudowę skrzyżowania ul. Nysy Łużyckiej z ul. Luboszycką wpłynęła jedna oferta na kwotę niecałego miliona 100 tysięcy złotych.

Teraz oferty są weryfikowane i oceniane. Wykonawców poznamy do 30 dni.  

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

Od jutra roboty na ulicy Wrocławskiej

We wtorek (11.06) ruszą prace remontowe na ulicy Wrocławskiej. Roboty rozpoczną się w godzinach porannych. Pierwszy etap remontu to przebudowa wyspy rozdziału na wysokości stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu Wrocławskiej z Partyzancką i Domańskiego. W ramach prac...

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

W weekend nieprzejezdna będzie ulica Wojska Polskiego

Od soboty (08.06) pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego będą prowadzone prace naprawcze. Fragment drogi zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace będzie prowadziła spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Będą one polegały na usunięciu awarii...

Skip to content