Zakończyły się prace remontowe na ulicy Podgórnej. Naprawiono stan chodników oraz jezdni.
W pierwszej kolejności remontowany był chodnik. Robotami objęta została prawa strona (od dawnego urzędu skarbowego) oraz częściowo strona lewa. Prace zostały wykonane kompleksowo i polegały na wymianie podbudowy, a następnie ułożeniu nowej nawierzchni z płyt i kostki kamiennej.
Drugim etapem remontu były działania na jezdni. Na całej długości wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Piwną wykonane zostały: wymiana krawężników na kamienne, korytowanie, podbudowa wraz ze stabilizacją oraz nawierzchnia. Podobnie jak na chodniku jako nawierzchnię wykorzystano materiał z kamienia.





